June 2017

« Previous    
    Next »        
   Clear
SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
        1
Sub:
Cycle
5:45 AM
Josh W for Alison E
Sub:
Body Pump(TM)
6:30 AM
Carol W for Dana I
Sub:
Aqua Basic Strength
8:35 AM
Val R for Joyce T
Sub:
Cycle
9:00 AM
Josh W for Meghan K
Sub:
Zumba (r)
11:00 AM
Lisa L for Kiki W
Sub:
Aqua Basic Strength
12:30 PM
Irene M for Leslie J
Sub:
Tai Chi Intro
1:00 PM
Gail W for Sally
Sub:
Popular Dance
5:00 PM
Jackie for Angie F
Sub:
Zumba (r)
5:30 PM
Miriam R for Alessandra
Sub:
Cycle
6:30 PM
Sylvia D for Judy G
Sub:
Aqua Basic Strength
7:00 PM
Joelle P for Kate S
2
Sub:
Cycle
5:05 AM
Elaine S for Julie R
Sub:
Body Combat(TM), 6am
6:00 AM
Susie N for Stacey T
Sub:
Hatha Yoga I
6:30 AM
Echo for Geoffrey L
Sub:
Hatha Yoga I
7:00 AM
Monique K for Crissie P
Sub:
Cycle
9:00 AM
Rose S for Meghan K
Sub:
Adaptive Yoga
9:30 AM
Eve S for Patricia A
Sub:
Tai Chi Intro
9:30 AM
Sharon M for Sally
Sub:
Basic Pilates
9:30 AM
Liz F for Kathryn P
Sub:
Aqua Adaptive Strength
9:45 AM
Barbara M for Susan G
Sub:
Aqua Adaptive Strength
10:00 AM
Gayle H for Kristina T
Sub:
Qi Gong
10:15 AM
Gail W for Ann M
Sub:
Advanced Strength
10:15 AM
Rose S for Meghan K
Sub:
Hatha Yoga I
10:30 AM
Eve S for Patricia A
Sub:
Y Cardiac Therapy
11:00 AM
Nan W for Ellen G
Sub:
Basic Yoga
11:05 AM
Laura C for Susanna S
Sub:
Body Pump(TM), 11:40am
11:40 AM
Ray V for Stacey T
Sub:
Cycle Yoga
5:00 PM
Debra S for Kirsten S
3
Sub:
Cycle
8:00 AM
Linda T for Alison E
Sub:
Cycle
8:15 AM
Rose S for Mel K
Sub:
Latin Dance
8:45 AM
Julie C for Rachel H
Sub:
Aqua Basic Strength
9:00 AM
Val R for Justine R
Sub:
Body Pump(TM)
9:00 AM
Carol W for PJ D
Sub:
Aqua Deep
9:00 AM
Joelle P for Kate S
Sub:
Aqua Deep
9:00 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Basic Strength
9:00 AM
Helen C for Ellen G
Sub:
Advanced Strength
9:10 AM
Terry P for Marc V
Sub:
Basic Strength
10:45 AM
Aggie L for Crissie P
4
Sub:
Body Pump(TM), 7:05am
7:05 AM
Jonathan W for Stacey T
Sub:
Vinyasa Yoga I
7:45 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Cycle
8:35 AM
Maire Q for Marc V
Sub:
Advanced Circuit
8:45 AM
Annie T for Yolanda W
Sub:
Aqua Basic Strength
9:00 AM
Joelle P for Jacqui F
Sub:
Vinyasa Yoga II
9:00 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Cycle
10:00 AM
Karma H for Jessica D
Sub:
Advanced Strength
10:15 AM
Val R for Terry P
Sub:
Body Pump(TM)
10:20 AM
Terry P for Susanna S
5
Sub:
Cycle
5:45 AM
Michelle H for Mel K
Sub:
Ballet Fusion
8:00 AM
Aggie L for Claudia R
Sub:
Restorative Yoga
9:30 AM
Kathy C for Rose H
Sub:
Cycle
10:15 AM
Meghan K for Alison E
Sub:
Qi Gong
10:15 AM
Gail W for Ann M
Sub:
Ivengar Yoga
11:00 AM
Wendy S for Emily S
Sub:
Aqua Basic Strength
12:30 PM
Irene M for Leslie J
Sub:
Advanced Strength
5:30 PM
Julie C for Ellen G
6
Sub:
Cycle
5:40 AM
Jodi S for James M
Sub:
Cycle
5:45 AM
Josh W for Alison E
Sub:
Pilates Yoga
6:00 AM
Rachel S for Rose H
Sub:
Body Combat(TM), 9:00am
9:00 AM
Susie N for Stacey T
Sub:
Advanced Strength
9:15 AM
Aggie L for Luci F
Sub:
Adaptive Strength
10:00 AM
Annie T for Lisa L
Sub:
Cycle
12:00 PM
Deborah D for Deanna P
Sub:
Cycle
6:30 PM
Sylvia D for Judy G
7
Sub:
Basic Pilates
7:30 AM
Liz F for Virginia H
Sub:
Advanced Pilates
9:00 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Cycle
9:00 AM
Elaine S for Val R
Sub:
Aqua Basic Strength
9:00 AM
Alicia B for Jacqui F
Sub:
Aqua Boot Camp
9:00 AM
Gayle H for Alexandra B
Sub:
Advanced Core
9:00 AM
Mouna S for Zahra E
Sub:
Piloxing Barre
9:05 AM
Karen for Carrie K
Sub:
Ivengar Yoga
11:30 AM
Leslie H for Emily S
Sub:
TRX (r) ($)
12:00 PM
Josh W for Jordan A
Sub:
Hatha Yoga II
1:00 PM
Linda R for Peggy G
Sub:
Advanced Strength
5:30 PM
Julie C for Ellen G
Sub:
Body Combat(TM)
5:30 PM
Klara M for PJ D
Sub:
Cycle
5:30 PM
Sally F for Jonathan S
8
Sub:
Cycle
5:45 AM
Josh W for Alison E
Sub:
Cycle
6:00 AM
Maire Q for Marc V
Sub:
Pilates Yoga
6:00 AM
Rachel S for Rose H
Sub:
Basic Yoga
6:30 AM
Kirsten T for Saeeda H
Sub:
Body Pump(TM), 8am
8:00 AM
AnneMarie M for Stacey T
Sub:
Aqua Deep
8:35 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Hatha Yoga I
9:00 AM
Thom for Rose H
Sub:
Aqua Advanced Strength
9:00 AM
Gayle H for Ellen G
Sub:
Advanced Core
9:15 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Cycle
9:30 AM
Casey for Karma H
Sub:
Advanced Pilates
9:30 AM
Jean H for Jean B
Sub:
Adaptive Strength
10:00 AM
Tiffany K for Lisa L
Sub:
BOSU Blast
10:05 AM
Aggie L for Luci F
Sub:
Adaptive Yoga
11:30 AM
Kathryn P for Annette R
Sub:
Cycle
12:00 PM
Theresa L for Susanna S
Sub:
TRX (r) ($)
12:45 PM
Terry P for Susanna S
Sub:
Hatha Yoga II
1:00 PM
Kathryn P for Peggy G
Sub:
Tai Chi Intro
1:00 PM
Gail W for Sally
Sub:
Cycle
6:30 PM
Alex for Judy G
Sub:
Ivengar Yoga
6:30 PM
Noel L for Theresa M
Sub:
Zumba (r)
7:00 PM
Pam M for Filemon P
Sub:
Aqua Basic Strength
7:00 PM
Kelsey R for Kate S
Sub:
Basic Yoga
7:00 PM
Shoger O for Suzanne S
9
Sub:
Basic Pilates
6:00 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Basic Core
7:00 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Hatha Yoga I
7:00 AM
Patricia D for Laura C
Sub:
Step Circuit
8:00 AM
Rose S for Ellen G
Sub:
Latin Dance
8:30 AM
Cathy F for Jan F
Sub:
Zumba (r)
9:00 AM
Beth W for Adrienne L
Sub:
Tai Chi Intro
9:30 AM
Sharon M for Sally
Sub:
Basic Strength
10:00 AM
Rose S for Ellen G
Sub:
AOA Popular Dance
10:00 AM
Beth W for Lisa L
Sub:
Y Cardiac Therapy
11:00 AM
Rick R for Ellen G
Sub:
Basic Yoga
11:05 AM
Jennifer B for Susanna S
Sub:
Body Pump(TM), 11:40am
11:40 AM
Ray V for Stacey T
Sub:
Basic Core
12:00 PM
Carol W for Mick H
Sub:
Basic Step
12:15 PM
Carol W for Mick H
Sub:
Cycle
5:30 PM
Dana I for Miranda G
Sub:
Urban Zen Restorative Yoga TM
6:30 PM
Jennifer B for Emily S
10
Sub:
Popular Dance
8:30 AM
Vidya M for Jan F
Sub:
Body Pump(TM)
9:00 AM
Lily M for PJ D
Sub:
Aqua Deep
9:00 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Zumba (r)
9:30 AM
Beth W for Cindy R
Sub:
Zumba (r)
10:00 AM
Ailin L for Miriam R
Sub:
Hatha Yoga I
10:30 AM
Jan H for Rose H
Sub:
Vinyasa Yoga II
10:45 AM
Gael B for Kyle M
11
Sub:
Vinyasa Yoga I
7:45 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Vinyasa Yoga II
9:00 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Aqua Boot Camp
10:00 AM
Mary M for Dona G
12
Sub:
Jillian Michaels Bodyshred TM
6:00 AM
Aggie L for Lisa K
Sub:
Hatha Yoga I
8:45 AM
Thom for Loren A
Sub:
TRX (r) ($)
9:00 AM
Casey for Lisa K
Sub:
Basic Step
9:05 AM
Julia B for Scott A
Sub:
Restorative Yoga
9:30 AM
Kathy C for Rose H
Sub:
U-JAM Fitness (r)
10:30 AM
Maria S for Sandy L
Sub:
Vinyasa Yoga II
11:00 AM
Noel L for Patricia &
Sub:
Ivengar Yoga
11:00 AM
Wendy S for Emily S
Sub:
Advanced Pilates
12:00 PM
Kathryn P for Brete M
Sub:
Basic Step
12:45 PM
Jeff M for Debra E
Sub:
Vinyasa Yoga II
5:20 PM
Eve S for Lisa K
Sub:
Advanced Strength
5:30 PM
Julie C for Ellen G
Sub:
Aqua Running
6:00 PM
Irene M for Dona G
Sub:
Ivengar Yoga
6:30 PM
Noel L for Adrian S
Sub:
Zumba (r)
7:00 PM
Vidya M for Julie M
13
Sub:
Pilates Yoga
6:00 AM
Beth H for Rose H
Sub:
Hatha Yoga II
12:45 PM
Marci M for Elise N
Sub:
Adaptive Strength
2:00 PM
Veronica E for Ray H
Sub:
Power Yoga
6:00 PM
Patricia D for Laura C
Sub:
Cycle
6:00 PM
Jennifer E for Maria C
Sub:
Cycle
6:30 PM
Eileen L for Judy G
Sub:
Restorative Yoga
6:40 PM
Kathy C for Rachel S
14
Sub:
Basic Pilates
7:30 AM
Liz F for Virginia H
Sub:
Adaptive Strength
8:00 AM
Veronica E for Ray H
Sub:
Basic Core
8:45 AM
Antonina B for Karma H
Sub:
Hatha Yoga I
9:30 AM
Thom for Anna K
Sub:
Body Pump(TM)
9:30 AM
Neda M for Mouna S
Sub:
Zumba Sentao (r)
9:30 AM
Maria S for Laurie B
Sub:
BOSU Blast
10:00 AM
Aggie L for Tommy B
Sub:
Zumba (r) Gold
10:30 AM
Maria S for Laurie B
Sub:
Dance
1:00 PM
Veronica E for Ray H
Sub:
Advanced Strength
5:30 PM
Julie C for Ellen G
Sub:
Body Combat(TM)
5:30 PM
Laura S for PJ D
Sub:
Cycle
6:00 PM
Cheyenne L for Pamela Y
15
Sub:
Pilates Yoga
6:00 AM
Beth H for Rose H
Sub:
Basic Yoga
6:30 AM
Kirsten T for Saeeda H
Sub:
Running Club
9:00 AM
AnneMarie M for Angela Y
Sub:
Adaptive Strength
9:00 AM
Val R for Ray H
Sub:
Hatha Yoga I
9:00 AM
Stacie D for Rose H
Sub:
Adaptive Strength
10:00 AM
Val R for Ray H
Sub:
Tai Chi Intro
1:00 PM
Gail W for Sally
Sub:
Adaptive Strength
2:00 PM
Karma H for Ray H
Sub:
Latin Dance
7:30 PM
Miriam R for Sonly G
16
Sub:
Cycle
5:05 AM
Elaine S for Julie R
Sub:
Dance
8:00 AM
Carol E for Ray H
Sub:
Basic Pilates
8:30 AM
Liz F for Deborah M
Sub:
Hatha Yoga I
8:45 AM
Kathy C for Clara G
Sub:
Park Hike 90
9:00 AM
LuLu C for Susie N
Sub:
Tai Chi Intro
9:30 AM
Sharon M for Sally
Sub:
Aqua Adaptive Strength
10:00 AM
Chris J for Kristina T
Sub:
Zumba (r) Gold
10:30 AM
Andrea S for Cathy F
Sub:
Basic Yoga
11:05 AM
Laura C for Susanna S
Sub:
Basic Yoga
12:45 PM
Elise N for Sarah M
Sub:
Dance & Basic Strength
1:00 PM
Catherine for Ray H
Sub:
Cycle
5:30 PM
Susanna S for Miranda G
Sub:
Zumba (r)
6:40 PM
Filemon P for Caren L
17
Sub:
Vinyasa Yoga I
8:00 AM
Yelena V for Jean B
Sub:
Body Pump(TM)
9:00 AM
Klara M for PJ D
Sub:
Vinyasa Yoga II
9:00 AM
Yelena V for Jean B
Sub:
Aqua Deep
9:00 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Hatha Yoga I
10:00 AM
Kathy C for Erika B
Sub:
Hatha Yoga I
10:00 AM
Thom for Kathy C
Sub:
Advanced Strength
10:00 AM
Cynthia N for Jean B
Sub:
Hatha Yoga I
10:30 AM
Stacie D for Rose H
Sub:
Hatha Yoga II
10:45 AM
Wade M for Sarah M
18
Sub:
Body Pump(TM)
7:05 AM
AnneMarie M for Stacey T
Sub:
Vinyasa Yoga I
7:45 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Vinyasa Yoga II
9:00 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Zumba (r)
9:00 AM
Vidya M for Jean H
Sub:
Aqua Boot Camp
10:00 AM
Irene M for Dona G
19
Sub:
Dance & Basic Strength
8:00 AM
Kathleen M for Ray H
Sub:
Cycle
8:30 AM
Catherine B for Sean D
Sub:
Hatha Yoga I
8:45 AM
Thom for Loren A
Sub:
Advanced Strength
9:30 AM
Kathie C for Jean B
Sub:
Tai Chi
9:30 AM
Gail W for Judy H
Sub:
Sit and Be Fit
9:30 AM
Sally for Ray H
Sub:
Basic Yoga
9:30 AM
Trish for Annette R
Sub:
Qi Gong
10:15 AM
Catherine for Ann M
Sub:
Hatha Yoga II 10:15-11:30
10:15 AM
Elise N for Cecilie H
Sub:
Stretch
10:30 AM
Kathie C for Jean B
Sub:
Mixed Level
12:00 PM
Susanna S for Felix G
Sub:
Dance & Basic Strength
1:00 PM
Jackie for Ray H
Sub:
Cycle
6:00 PM
Phil for Melissa B
Sub:
Aqua Running
6:00 PM
Irene M for Dona G
20
Sub:
Cycle
6:00 AM
Maria H for Miranda G
Sub:
Meditation
9:00 AM
Rose H for Corliss C
Sub:
Advanced Strength
9:15 AM
Aggie L for Luci F
Sub:
Vinyasa Yoga I
9:30 AM
Stacie D for Erika B
Sub:
Cycle
9:30 AM
Casey for David H
Sub:
Piloxing (r)
10:15 AM
Karen for Beth C
Sub:
Zumba (r)
10:30 AM
Angie F for Claudia R
Sub:
Adaptive Yoga
11:30 AM
Kathryn P for Annette R
Sub:
Adaptive Strength
2:00 PM
Veronica E for Ray H
Sub:
Cycle
5:20 PM
Alex for David H
Sub:
Piloxing Barre
6:00 PM
Karen for Julia B
Sub:
Body Pump(TM)
6:05 PM
Michelle H for Valerie H
Sub:
Restorative Yoga
6:40 PM
Kathy C for Rachel S
21
Sub:
Cycle
5:05 AM
Eileen L for David H
Sub:
Adaptive Strength
8:00 AM
Veronica E for Ray H
Sub:
Basic Core
8:45 AM
Antonina B for Karma H
Sub:
Body Pump(TM)
9:30 AM
Neda M for Mouna S
Sub:
Prenatal Yoga 10-11
10:00 AM
Sarah M for Cecilie H
Sub:
3D XTREME (TM)
11:00 AM
Deanna P for Patricia D
Sub:
Postnatal Yoga 11:15-12:15
11:15 AM
Sarah M for Cecilie H
Sub:
Body Pump(TM)
12:00 PM
Tina H for Lisa W
Sub:
Hatha Yoga II
12:00 PM
James C for Patricia D
Sub:
Dance & Basic Strength
1:00 PM
Veronica E for Ray H
Sub:
Restorative Yoga
4:30 PM
James C for Patricia D
Sub:
Zumba (r)
6:15 PM
Leilani L for Kiki W
Sub:
Basic Strength
7:15 PM
Antonina B for Tommy B
22
Sub:
Basic Yoga
6:30 AM
Echo for Saeeda H
Sub:
Aqua Deep
8:35 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Running Club
9:00 AM
Suzy H for Angela Y
Sub:
Adaptive Strength
9:00 AM
Val R for Ray H
Sub:
Cycle
9:30 AM
Casey for Karma H
Sub:
Adaptive Strength
10:00 AM
Val R for Ray H
Sub:
Zumba (r)
11:00 AM
Lisa F for Kiki W
Sub:
Adaptive Yoga
11:30 AM
Kathryn P for Annette R
Sub:
Hatha Yoga II
12:45 PM
Noel L for Lindsey W
Sub:
Hatha Yoga II
1:00 PM
Jean B for Peggy G
Sub:
Adaptive Strength
2:00 PM
Veronica E for Ray H
Sub:
Zumba (r)
5:30 PM
Yuka K for Alessandra
Sub:
TRX (r) ($)
6:00 PM
Molly M for Jan C
Sub:
Aqua Basic Strength
7:00 PM
Joelle P for Kate S
23
Sub:
Cycle
5:05 AM
Elaine S for Julie R
Sub:
Basic Pilates
6:00 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Body Combat(TM), 6am
6:00 AM
Jonathan W for Stacey T
Sub:
Basic Core
7:00 AM
Eileen L for Luci F
Sub:
Dance
8:00 AM
Carol E for Ray H
Sub:
Aqua Adaptive Strength
9:45 AM
Barbara M for Susan G
Sub:
Stretch
10:00 AM
Eve S for Noel L
Sub:
Chair Essentials
10:00 AM
Veronica E for Julia B
Sub:
Piloxing (r)
10:30 AM
Rachel H for Karen
Sub:
Hatha Yoga II
11:00 AM
Eve S for Noel L
Sub:
Dance & Basic Strength
1:00 PM
Catherine for Ray H
Sub:
Cycle
5:30 PM
Susanna S for Miranda G
Sub:
Basic Strength
5:30 PM
Chris F for Sandra B
24
Sub:
Latin Dance
8:45 AM
Julie C for Rachel H
Sub:
Aqua Deep
9:00 AM
Joelle P for Kate S
Sub:
Advanced Strength
9:10 AM
Marc V for Terry P
Sub:
Hatha Yoga I
10:00 AM
Kathy C for Erika B
Sub:
Hatha Yoga I
10:00 AM
Thom for Kathy C
Sub:
Vinyasa Yoga II
10:45 AM
Eve S for Kyle M
Sub:
Pilates Yoga
12:15 PM
Hilda F for Wade M
25
Sub:
Body Pump(TM), 7:05am
7:05 AM
AnneMarie M for Stacey T
Sub:
Cycle
7:05 AM
Maire Q for Alex
Sub:
Vinyasa Yoga I
7:45 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Vinyasa Yoga II
9:00 AM
Eve S for Lisa K
Sub:
Body Pump(TM)
9:00 AM
Claudia R for Alex
Sub:
Aqua Basic Strength
9:00 AM
Joelle P for Jacqui F
Sub:
Body Pump(TM)
9:35 AM
Claudia R for Alex
Sub:
HIIT
10:15 AM
Jonn B for Ray V
Sub:
Zumba (r)
10:20 AM
Abril A for Tara T
Sub:
U-JAM Fitness (r)
10:30 AM
Jean H for Claire O
Sub:
Basic Strength
11:00 AM
Annie T for Galia
Sub:
Stretch
12:00 PM
Annie T for Galia
26
Sub:
Ballet Fusion
8:00 AM
Aggie L for Claudia R
Sub:
Latin Dance
8:30 AM
Rachel P for Rachel H
Sub:
Cycle
8:30 AM
Debbie for Sean D
Sub:
Hatha Yoga I
8:45 AM
Thom for Loren A
Sub:
Nia
8:50 AM
Nan W for France-Laude G
Sub:
Aqua Basic Strength
9:00 AM
Catherine B for Kaitlin M
Sub:
Basic Core
9:30 AM
Rachel P for Rachel H
Sub:
Basic Yoga
9:30 AM
Trish for Annette R
Sub:
Basic Circuit
11:00 AM
Josh W for Diane E
Sub:
Adaptive Strength
11:00 AM
Kathie C for Farah M
Sub:
Cycle
12:00 PM
Alexandra B for Diane E
Sub:
Basic Yoga
12:45 PM
Lorna R for Suzy D
Sub:
Cycle
5:15 PM
Catherine B for Amy A
Sub:
Zumba (r)
6:30 PM
Tara T for Abril A
27
Sub:
Cycle
6:00 AM
Annie T for Miranda G
Sub:
Piloxing (r)
8:30 AM
Rachel P for Rachel H
Sub:
Aqua Zumba (r)
9:00 AM
Joelle P for Claudia R
Sub:
Zumba (r)
10:30 AM
Angie F for Claudia R
Sub:
Adaptive Yoga
11:30 AM
Kathryn P for Annette R
Sub:
Cycle
6:00 PM
Jennifer E for Maria C
Sub:
Zumba (r)
6:00 PM
Vidya M for Laurie B
Sub:
Piloxing Barre
6:00 PM
Karen for Julia B
Sub:
TRX (r) ($)
6:30 PM
Terry P for Dan
Sub:
Step Circuit
6:30 PM
Aggie L for Kathleen M
Sub:
Restorative Yoga
6:40 PM
Kathy C for Rachel S
28
Sub:
Zumba (r) Gold Toning
8:00 AM
Brenda P for Claudia R
Sub:
Basic Pilates
11:00 AM
Laura C for d'Este d
Sub:
Hatha Yoga II
1:00 PM
Larry B for Peggy G
Sub:
Basic Strength
5:30 PM
Eileen L for Sandra B
Sub:
Zumba (r)
6:00 PM
Teresa Y for Matthew Z
Sub:
Body Pump(TM)
6:05 PM
AnneMarie M for Ray V
Sub:
Zumba (r)
6:15 PM
Leilani L for Kiki W
Sub:
Vinyasa Yoga I
6:30 PM
Eve S for Audrey W
29
Sub:
Basic Yoga
6:30 AM
Kirsten T for Saeeda H
Sub:
Zumba (r)
7:00 AM
Miriam R for Cynthia B
Sub:
Basic Pilates
7:35 AM
Laura C for d'Este d
Sub:
Aqua Deep
8:35 AM
Janet for Barbara M
Sub:
Running Club
9:00 AM
Suzy H for Angela Y
Sub:
Aqua Zumba (r)
9:00 AM
Amanda M for Claudia R
Sub:
Zumba (r)
10:30 AM
Beth W for Claudia R
Sub:
Zumba (r)
11:00 AM
Adrienne L for Kiki W
Sub:
Cycle
12:00 PM
Debbie for Luis A
Sub:
Hatha Yoga II
12:45 PM
Marci M for Lindsey W
Sub:
Basic Strength
5:00 PM
Joy M for Kathie C
Sub:
Zumba
6:00 PM
Vidya M for N/A
Sub:
HIIT
6:30 PM
Jonn B for Ray V
Sub:
Body Pump(TM)
6:30 PM
Jeffrey B for Lily M
Sub:
P90X
6:30 PM
Rose S for Robin S
Sub:
Aqua Basic Strength
7:00 PM
Joelle P for Kate S
30
Sub:
Cycle
5:05 AM
David H for Julie R
Sub:
Zumba (r) Gold Toning
8:00 AM
Brenda P for Claudia R
Sub:
Zumba (r)
9:00 AM
Miriam R for Claudia R
Sub:
Aqua Adaptive Strength
9:45 AM
Barbara M for Susan G
Sub:
Qi Gong
10:15 AM
Catherine for Ann M
Sub:
Basic Pilates
11:00 AM
Deanna P for d'Este d
Sub:
Basic Yoga
11:05 AM
Laura C for Susanna S
Sub:
Basic Pilates
1:00 PM
Laura C for d'Este d
Sub:
Zumba (r)
7:05 PM
Leilani L for Cynthia B